Yapılan Muskayı Bulma

Büyünün kesin bir tanımı olmamakla birlikte çok eski dönemlerden beri insanların yardımını aldığı bir gizemli olaydır. Büyü doğru yapıldığı sürece, yapan insanın fayda sağlamasına yardımcı olacaktır. Çok geniş çaplı çeşitleri olan büyü, hemen hemen dara düşülen her konuda yapılabilme özelliği bulunmaktadır. 

Büyüler her zaman iyi niyet ile yapılmamaktadır. Sizi kıskanan ya da bir sebepten ötürü kötülüğünüzü isteyen birçok insan olabilir. Öyle ki bu insanlar size yakın hatta evinize girip çıkıyor da olabilir. Bu sebeple evinizde büyü olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Yapılan Muskayı Bulma

Büyü genellikle muska aracılığı ile gerçekleştirilir. Evinizin herhangi bir bölümüne saklanan muska eve girmek istememenize, evde geçirdiğiniz vakitte bunalmalara ve hatta evde yaşayan bireyler ile şiddetli kavgalar etmenize sebep olabilir. 

Eğer evinizde büyü olduğuna dair bir kanıt bulamıyorsanız büyü bozan bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Bazı hoca veya medyumlar büyünün yerini belirlemenize ve neden büyü yapıldığına cevap vermektedir. Başvurduğunuz kişi aracılığı ile yapılan büyünün etkisiz hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca büyüden korunmanıza da yardımcı olabilmektedirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*