Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmak isteyen kişi büyü yapılacak olan kişiden uzakta olabilir. Bu mesafe büyü için herhangi bir fark yaratmaz. Kişi yaptırmak istediği büyüyü en güvenilir medyumlar aracılığıyla karşı tarafa iletebilir. Uzaktan büyü nasıl yapılır sorusu için medyumlar büyüyü kuvvetlendirecek sözleri uzaktaki kişiye yollayarak büyüyü gerçekleştirmektedir.  
 
Büyünün uzakta olan kişiye işlemesi için herhangi bir mesafeye gerek yoktur. Uzaktan yapılan büyülerde önemli olan büyü esnasındaki duygulardır. Büyünün doğru adımlar takip edilerek yapılması uzaktaki kişiye etki etmesini sağlar. Aynı zamanda kullanılan sözler de üflenerek büyünün karşı tarafa iletilmesini sağlar.
 
Büyünün Kalıcılığı Ne Kadardır?
 
Uzaktan büyü yapan kişiler için büyü kalıcılığı da merak edilen konulardan biridir. Büyünün geçici olma gibi bir durumu yoktur. Fakat bazı tecrübesiz kişiler tarafından yapılan büyülerde zaman içerisinde etkisini yitirme durumu olabilir. Bu nedenle büyünün kalıcı ve güçlü olmasını isteyen kişiler en güvenilir medyumlara büyü yaptırmalıdır. Uzaktan aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler sevdiği kişinin ismini büyü boyunca tekrarlamalıdır. Bu durum büyünün kuvvetli bir şekilde karşı tarafa geçmesini sağlar.

2 yorum

    • yanıma gelmenize gerek yok o zaman gunde binlerce ziyareçim olur işim yapamam resmi çalıştığımız için sizden isteklerimizi kargoya verirseniz sorun çıkmaz vereceğiniz bilgi kafi tabikide detaylı bilgi bizim için daha kolay ama olmayınca yapcak birşey yok yani uzakta olsanızda işlem oluyor saygılar iyi geceler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*