Ünlü Medyum

Medyumlar ruhlar alemine yolculuk yapan ve bu ruhlar alemindeki yolculuk sırasında diğer alemdeki varlıklarla iletişimimizi sağlayan kişilerdir. Medyumluk işi ciddiyet gerektiren ve herkesin yapmaması gereken bir iştir. Ünlü medyum olarak bilinen birçok kişi bu işi bilen ve daha önce tecrübeleri olan insanlardır.

İşi bilen insanlarla çalışmak hem kendiniz için hem de hedefinize ulaşmanız için en önemli kriterdir. Medyumluk işi yapan kişiler belli bir kriter ve kişisel özellikler taşımaktadır. His dünyası kuvvetli olan ve ruhlar alemi ile iletişimin nasıl kurulacağını bilen insanların işidir. Birçok alan da olduğu gibi medyumluk işinde de ünlü medyum ile çalışmak önemlidir. Ruhlar alemi ciddi bir iştir çünkü öteki alemdeki varlıklarla iletişiminiz sağlıklı olmazsa başınıza istenilmeyen bazı olaylar gelebilir. Bu olayların bazılarının geri dönüşümü zordur.

Psikolojik ve ruhsal sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz. Medyumluk işi geçmişten günümüze kadar gelen köklü bir iştir. Medyumlar ruhsal sağlığınızın bozulma nedenlerini iyi bir şekilde analiz eder ve bunun kaynağını bularak çözüme kavuştururlar. Üzerinizde her hangi bir büyü varsa ve ya size yapılması planlanan kötü niyetleri de ortadan kaldırırlar. Medyumların görevi sadece büyüyü bozmak değil aynı zamanda da sizin de niyetlerinizin gerçekleşmesinde yardımcı olurlar. Aile huzurunuza kavuşmak, giden sevgiliyi geri getirme ya da yolunda gitmeyen bir işiniz var ise onu düzeltmenizde yardımcı olup yol gösterir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*