Tez Zamanda Evlenme Büyüsü

Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler biran önce evlenmek isterler. Bunun için tez zamanda evlenme büyüsü yaptırmak isterler. Tez zamanda evlenme büyüsü sayesinde kişinin kısmeti açılır ve evlilik olur. Karşınıza evlenip yuva kuracağınız kişi karşınıza bu büyü sayesinde çıkar. Bu büyü aynı zamanda hayatınızda olan kişinin evliliğe  hemen razı olması içinde yapılır.

 Evlenme büyüsünün hemen tutması için büyü yapacak kişinin iyi medyum olması gerekir. Bu büyünün hemen tutması için en önemli şey ise kadınların adet günlerinde olması gerekir. Erkeklerinde çıplak yapması daha uygun olacaktır.

Evlenme Büyüsünün Etkisi

Evlenme büyüsünün etkisi güçlü olduğu için 10 gün içinde etkiler ortaya çıkmaktadır. Evliliğin gerçekleşmesi kişiyi oldukça mutlu edecektir. Bu büyü sayesinde evliliğin olmaması için öne çıkan bütün engeller ortadan kalkar.

Hayatınızda olan kişi evliliğe yanaşmıyor istemiyorsa etki sayesinde sizinle hemen evlenmek isteyecektir. Evlenmemiz için kötü niyetler varsa kötü niyetler iyi niyete dönüşür. Kısmetiniz kapalı ve yoksa en kısa sürede sizin için en hayırlı olan karşınıza çıkacaktır. Böylelikle kazanan ve mutlu olan kişi siz olacaksınız.

2 yorum

  1. Hocam selamin aleyküm benim sorunum hocam yaşım 35 ve evlenemedim tam evlenmeye karar veriyorum bir sebepten dolayı bozuluveriyor tam 6 evlilik denememde başarısız oldu hatta bir tanesi nikah masasından döndü bende herhangi bi sorun veya ailemde herhangi bir proble yok araştırdım benim üzerime yapılmış büyüler olabileceğini söylediler ve sizide uzun zamandır takip ediyorum sizden başka yardımcı olacak kimsem yok bu konuda bana yardımcı olursanız tez zamanda evlenmek yuvamı bilmek istiyorum sağolun hocam şimdiden ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.

    • SELAM RIFAT BEY YAZDIKLARINIZI OKUDUM BAZEN UNUTULAN YAPILMIŞ İŞLEMLER OLUYOR TEMZLENMENİZ GEREKLİ OLUYOR ONUN İÇİN BAKIM YAPILMASI GEREKİYOR BAKIMDA ÜZERİNİZDE VAR OLAN DURUM VARSA KISMET BAĞLILIĞI ONLARI TEMİZLERİZ TEZ ZAMANDA MUTLU YUVANIZA KAVUŞURSUNUZ GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDEEİM EN KISA SÜREDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE SAĞLIKLI MUTLU GÜNLER DİLERİM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*