Söz Atma Büyüsü

Duygusal durumlarda ve his dünyasının karmaşık olduğu zamanlarda kişiler bu durumlara çözüm oluşturabilecek birilerini aramaktadır. Hayatında söz ve nişan durumlarını yaşayan, fakat bu durumu istemeyen kişiler medyum ve hocalara danışarak bu durumun bozulmasını istemektedir. Sözüatma büyüsü kişileri bu durumdan en iyi şekilde kurtaracak büyüdür.
 
Sözüatma büyüsü içerisinde sözlenen kişinin kişisel bir eşyası kullanılmaktadır. Bu eşya sayesinde büyü direk olarak tesir etmektedir. Aynı zamanda sözün bozulması için kullanılan tılsımlı sözler de bu işin bir an önce bozulmasını sağlamaktadır. Söz atma büyülerini bu durumu kabullenmeyen üçüncü kişiler de yaptırabilmektedir. Sevdiği kişinin sözlendiğini öğrenen bir kişi söz atma büyüsü yaptırarak bu durumun hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.
 
Söz Atma Büyüsü Nasıl Yapılır?
 
Söz atma büyüsü için gerekli olan malzemeler toparlanmalıdır. Bu büyü için kişinin herhangi bir eşyası kullanılmaktadır. Kırmızı mum ve halat şeklinde bir ip ile büyü yapılmaktadır. Büyü yapma esnasında halata düğüm atılarak daha sonra mum ışında bu düğümler bir bir çözülmektedir. Bu düğümlerin çözülmesi ile birlikte söz kısa zaman içerisinde atılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*