Soğutma Büyüsü Belirtileri

Devam etmekte olan bir evlilikte veya ilişkide bir anda anlamsızca çiftler arasında bir soğuma yaşanabilir. Çiftlerden biri hiç bir neden yokken diğer tarafa karşı ilgisiz ve neredeyse düşman olabilmektedir. Eğer bu durumu yaşayacak herhangi bir durum bulunmuyorsa büyü olabileceği ihtimali düşünülmelidir.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bir büyü yapıldıysa ve etki etmişse bazı farklı davranışlar gösterilmektedir. Sebepsiz yere aynı evde yaşamak istememe, yüzünü bile görmekten kaçınma gibi durumlar oluşabilir. Sürekli olarak huzursuz hisseder. Birlikteliğin bitmesi için olmayan nedenlerden kavgalar çıkartır.

Uzak duru, konuşmak istemez. Bunlar için oluşmuş sebepler bulunmuyorsa soğutma büyüsü belirtileri görülüyor olabilir. Kişiler buna inanmak istemezler. Büyü yapılan bir kişinin düşünceleri etki altında olduğundan kendisinin bunu fark edebilmesi zordur. Eğer sebep oluşmadan bu etkiler yaşanıyorsa büyü etkisi olabileceği düşünülmelidir.

Soğutma için yapılan büyüler en çok ilişkiler üzerine yapılsa da farklı çeşitleri de bulunmaktadır. İşe karşı, cinselliğe karşı, eve karşı gibi bir çok soğutma büyüsü bulunur. Eğer etki altında kalındığı düşünülüyorsa mutlaka gerçek bir medyuma başvurulmalıdır. Büyü bozmak yapmaktan daha zor olduğundan bozma işlemi ancak işinin ehli medyumlar tarafından yapılabilmektedir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*