Nişanı Bozma Büyüsü

İnsanlar ayrılmak istemeyen kişilerin birbirlerinden soğumaları, uzaklaşmaları ve nişan atmaları için büyü yapar. Her şey yolunda giderken nişanı bozma büyüsü sayesinde aniden nişanlılar birbirinden ayrılır. Nişanı bozma büyüsü ile nişanlıların yaptığı her hareket birbirine batar ve araya soğukluk girer. Araya giren soğukluklardan dolayı kavgalar başlar ve nişan bozulur.  

Büyü yapılan kişi, neredeyse dili tutulmuşçasına konuşmamak ister. Karşısındaki kişiyle konuşmak istemez, onu yok sayar, duyguları tamamen yok olur. Bu nedenle bu büyü oldukça etkilidir.

 Nişan bozma büyüsünü yapmanın pek çok yolu vardır. Yedirme, içme, muska yazma, adına uzaktan okuma, yakma ve gömme gibi. Bu büyü yapılırken kişinin haberi olmasa da büyü tutmaktadır.

Nişan Bozma Büyüsü Tekrar Bozulur mu?

Büyü yapılan kişinin isteği dışında bozulmadığı takdirde istenilen yönde hareket etmesini sağlar. Nişan bozma büyüsünü bozma işlemi de diğer büyülerde olduğu gibi dualarla yapılmaktadır. Büyünün yapılış yönteminde cinler kullanılmışsa bu kötü niyetli cinlerin bu görevlerinden uzaklaştırılmaları gerekir. Aksi takdirde büyü tamamen bozulmamış olur ve bir süre sonra aynı etkiyi göstermeye devam eder. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*