Medyum Yorumları

Bu insanlar genellikle üçüncü gözü açık olan insanlardır. Üçüncü göz halk arasında ise kalp gözü olarak bilinir. Kimi insan da doğuştan bu özellik mevcutken kimi insan da ise sonradan kendi istekleri doğrultusun da oluşur. Medyum olmak zor yollardan geçmek demektir. Herkes bu işi başaramaz başaran insanlar ise özel kişilerdir. Zorlukla baş etmeyi iyi bilen kişiler olduğu anlamına gelir. Ayrıca hizmet resmi ve faturalı olduğu sürece herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmayacaktır. Kesinlikle bu işlemler işin erbabı olanlar tarafından yapılması gerekmektedir, şakaya gelmez.

Medyuma Ulaştıktan Sonra Ne Yapılması Gerekir?

Uzun uğraşlar sonucu iyi bir medyuma rastlayan kişiler medyumla olan randevularına giderler. Farklı büyü yapma yeteneğine sahip olanlar da bulunur. Eğer büyü yapılmaya karar verilmişe medyum yorumları kesinlikle dinlenilmesi gerekir. Dinlenilmediği takdir de istenmeyen olaylarla karşılaşılma durumu meydana gelir. Birey gerçek medyum yorumları ile karşılaşmak istiyorsa resmi ruhsatlı medyuma gitmesi gerekir. Herhangi bir gerçekliği olmayan yerlere gidilip para tuzaklarıyla karşılaşılmaması gerekir. Böyle olduğu zaman kişinin kesesi zarar görür.

2 yorum

  1. Hayırlı günler hocam ben Seher Almanyadan aramıştım sizi kısmet bağlılığı için hatırladınız mı bilmiyorum ama sitenizde yorumların yapıldığını görünce ben de yorum yazmak istedim. Hocam bana yaptığınız kısmet bağlılığı işlemi gerçekten çok etkili hem iş kariyerim de hem maddi ve manevi kısmetler imin açıldığını hissettim beni büyü yapmadan dua ile bu yola soktuğunuz için sizlere minnettarım arık kafayı yeme noktasına gelmiştim hocam.Taki sizi tanıyıp sıkıntılarım dan kurtulana kadar.Almanyalı Hoca olarak İnternet bir çok hoca yada medyum var ama hiç biri hemen hemen bu işlerden anlamıyor ve burada Türkiye deki gibi işini bilen hocaları bulmak gerçekten zor. Arkadaşlar sizlere de söylüyorum hayatta tanışmak isteyeceğiniz tek hoca Şükran hocamızdır kendisi ile edeceğiniz kısa bir sohbet bile inan hayatınızı değiştirecektir.Çevremizde çok dolandırıcı şarlatanlar var ve bende bunlara inandım bir çok da para yatırdım ama kimseden fayda göremedim her şey aksine ve resine gitti ama Şükran hocamızın yaptıkları gerçekten çok etkili herkese tavsiye ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*