Medyum Hoca Fiyatları

Medyumlar manevi dünya ötesinde bulunan ruhlarla iletişim kurabilen kalp gözü açık kişilerdir. Medyumlar yapmış olduğu işi icra ederken tüm sorumluluğun kendinde olduğunu bilir ve ona göre hareket eder.

Bazı medyumlar kişinin rahatsız olduğu konu veya konular hakkında sezgisel olarak hareket ederken, bazı medyumlar ise farklı bir bakış açısı daha üreterek, olayın akışını dahi değiştirebilme yeteneğine sahiptirler.

Medyumlar genel özellik olarak büyü yapma ve bozma gibi yeteneklere sahiptirler. Ancak herhangi bir kişi, medyuma danışmadan önce o medyumun deneyimi hakkında mutlaka bilgi edinmelidir.

Medyumlar Hangi Konulara Bakar ve Maliyeti Nedir?

Medyumlar kendisine gelen kişinin hemen hemen tüm sorunlarını çözmek için uğraş gösterir. Medyumlar genel olarak Aşk, bağlama, uzaklaştırma, papaz, düğüm ve kara nohut büyüsü gibi daha çok kişilerin soyut duygularını beslemek için büyü yapmaktadır.

Medyum yaptığı büyü sonrası zorluk derecesine göre kişiye bir fiyat biçebilir ya da genel bir fiyat söyleyebilir. Medyum hoca fiyatları bu sebepten dolayı farklılık gösterebilir. Bu nedenden dolayı büyü yaptırmak istediğiniz yeri seçmeden önce iyice araştırmalı ve medyum hoca fiyatları hakkında bilgi edinmelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*