Kocayı Kendinden Nasıl Soğuturum

Kadınlar evlendikten sonra hayatlarının belirli bir zamanından sonra kendisine zorluk çıkaran kocasından devamlı olarak şikayetçi olacak durumda kendisinin artık zarar vermemesi için belli hocalara giderek kocasının kendisine daha sakin davranmasını ister. Bu şekilde yapılan büyüler kocayı bir süre sakin yapsa da kendisine eski durumlarda tekrardan sıkıntılı günler yaşatır.

Bu şekilde olduğu sürece kadın tekrardan en iyi hocalara giderek kocayı kendinden nasıl soğuturum büyüsünü yaparak sürekli olarak kendisine uygun bir zamanda kocasının ceketine bu büyüyü koyarak kadının yaklaştığı yerden uzaklaşmak ister. Böylece kadın her istediği yerde sağlam hocalara giderek daha güçlü bir büyü yaparak kişinin kocasını kadının yanına koymayarak istediği şekilde büyü yapmasını sağlar. 

Büyü Yapma 

Büyü işiyle daha çok kadınlar uğraşarak istediği herkese karşı kendi rahatlığı için büyü yapar. Kadın kocasından şiddet görüyorsa kocayı kendinden nasıl soğuturum büyüsü ile kadın kocasının yanına yaklaşmasına izin vermez. Bu sayede kadın kocasından dolayı artık eskisi gibi olmayacak bir hayat yaşayarak sıkıntılı günleri geride bırakır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*