Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Pek çok konu hakkında büyü yapılmaktadır. Özellikle medyumların uzmanlık alanları büyünün çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Büyü yapma ve bozma konusunda uzman olan medyumlar bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığını da çeşitli işlemler sonucunda anlayabilir. Özellikle kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu için bu kişinin resmi ve herhangi bir eşyası gerekmektedir.
 
Eşya ve resim üzerine tılsımlı sözler söyleyen medyumlar bu sözleri daha sonra su üzerine üfleyerek büyü olup olmadığını anlayabilir. Üzerinde büyü tespit edilen kişiler için büyü bozma işlemleri ise ayrı bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlemlerin kalıcı olması ve kişiye tekrar büyü yapılmaması için oldukça güçlü koruyucu büyüler yapılmalıdır.
 
Büyü Bozma İşlemleri Nasıl Olur?
 
Üzerinde büyü olduğu tespit edilen bir kişi için büyü bozma ve büyüyü tersine çevirme gibi işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler için kişinin kendine ait özel eşyaları gerekmektedir. Büyü bozma işlemlerinde söylenilen tılsımlı sözler ile büyü bozma işlemi gerçekleştirilir. Bu tarz güçlü büyü bozma ve tersine çevirme işlemleri için mumlar ile loş ortam sağlanmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*