Kızı Kendinden Uzaklaştırma Büyüsü

Bazı ilişkilerde tek taraf duygusal anlamda kendini yeterli hissetmeyebilir. Bu tür durumlarda erkek olan tarafın ayrılmak istemesi ve kızın ayrılığa yanaşmaması çeşitli sorunlara yol açmaktadır. Kızı kendinden uzaklaştırma büyüsü bu gibi durumlar için birebir etki sağlamaktadır. Uzaklaştırma büyülerinde kızın herhangi bir kişisel eşyası gerekmektedir. Büyü süresi boyunca bu eşyanın üzerine okunan tılsımlı sözler, büyünün hızlı tesir etmesini sağlayacaktır.
 
Kızı kendinden uzaklaştırma büyüsü yaptıracak olan kişi, hem duygusal hem de fiziksel anlamda rahatlama yaşamaktadır. Kızın kendinden hızla uzaklaşması ile birlikte rahata eren kişi, bu büyünün kalıcı olması için destek büyüler de yaptırabilmektedir. Özellikle saç ile yapılan uzaklaştırma büyülerinin geri dönüşü olmayarak, kalıcı etki sağlamaktadır.
 
Kızı Kendinden Uzaklaştırma Büyüsünün Yan Etkileri Var mıdır?
 
Sevgilisinden ayrılmak isteyen ya da ilişkisine son vermeyi düşünen kişilerin bu durumu hızlı bir şekilde çözme yöntemlerinden biri büyüden yardım almaktadır. Kızı kendinden uzaklaştırma büyüsü yaptıran kişiler, bu büyü sonucunda herhangi bir yan etki ya da ters durum yaşamamaktadır. Aksine rahatlama ve sakinlik hissetmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*