Kısmet Açma Duası Denenmiş

Kısmetinin açılmasını isteyen kişiler denenmiş ve onaylanmış kısmet açma dualarını araştırmaktadır. Denenmiş kısmet açma duaları kişilerin daha iyi bir etki alabilmelerini sağlamaktadır. Bu dualar aynı zamanda yapılacak olan duanın güçlü olduğunu da göstermektedir. Kısmet açma duası denenmiş dualar arasında kâğıda isim ve tılsımlı sözlerin yazıldığı dua en bilinen dualardan biridir.

Özellikle bu konularda ilim sahibi olan kişilerin Arapça olarak yazdığı bu dua kişinin kalbinin üzerinde saklaması ile tesirini arttırmaktadır. Bazı kişiler bu duayı muska haline getirerek boynunda taşımaktadır.

Bu durum kişinin kısmetinin daha hızlı açılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda denenmiş dualar arasında en faydalı olanı dua kâğıdının muska halinde taşınmasıdır. Bir süre boynunda duayı taşıyan kişi yuvasını kuracaktır.

2 yorum

  1. Sevgili şükran hocam öncelikle sizi tanıdığım için çok mutluyum.Burcuma bakarken sizin resminizi görmüştüm ve arama ihtiyacı duymuşdum telefonlara yardımcıları baktı sıkıntımı anlattıktan sonra beni hoca efendiyle görüştürdüler daha kendimle ilgili hiç bir şey anlatmamışken adımı ve annemin adını alıp üzerimdeki sıkıntıları anlattı hayranlıkla ve şaşkınlıkla dinledim ve benim için yapılaması gereken işlemleri bahsetti ve bende yaptırdım alımlı ve güzel olduğuma inanan biriyim yalnız hayatımda kimse olmuyordu ondan ziyade elimi attığım her işte sanki bir engel çıkıyordu nasibim ve kısmetim bağlıydı hocamın gönderdiği çalışmaların bu kadar etkili olacağına inanamıştım şükranhoca tanıdıktan sonra hayatım değişti sanki sihirli bir el bana değdi şimdi istediğim her şey oluyor şükran hocama ne kadar teşekkür etsem azdır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*