Kara Büyü Nedir

Kötü niyetle yapılan büyüler hepimizin korkulu rüyasıdır. Bu büyülerden birine maruz kalmak insanın hayatında onarılamaz sonuçlara yol açabilir. Geçmişten günümüze gelen pek çok kara büyü bulunmaktadır; ancak en tehlikeli büyüler denince akla iki tanesi gelmektedir. Bunlar papaz büyüsü ve sabun büyüsüdür.

İkisinin de sonucu ölümcül olabilmektedir. Bu sebeple bu büyülerden uzak durmakta fayda vardır; ancak insanlar bazen hırslarının kurbanı olup bu tarz yollarda çözüm arayabilmektedir. Bunlar elbette ki geçici çözümlerdir, kişi er ya da geç problemleriyle yüzleşmek zorunda kalacaktır, hatta bu tarz kara büyülere başvurmak kişinin problemlerinin artmasına bile sebep olabilir.

Kara Büyüyü Kimler Yapar?

Kara büyü yapmaya ehil olan kişiler elbette ki medyumlardır. Ancak her medyumun da bahsi geçen büyüleri yapması mümkün değildir; çünkü her alanda olduğu gibi medyumluk da belli bir tecrübeyle desteklenmelidir. O yüzden bu konularda enerjisi yüksek, bu alanda uzun zamandır çalışmakta olan medyumlardan yardım alınmalıdır. Alelade bir insanın bu tarz işlemler yapabilmesi zaten söz konusu dahi olamamaktadır. Bu nedenle danışacağımız medyumu seçmeden önce detaylı bir araştırma yapmamız gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*