İsviçre Büyücü Muskacı Hocalar

İsviçre’de bulunan büyü yapan muskacı hocalar danışanlarına pek çok kanalda hizmet vermektedir. Özelikle farklı ülkelerde yaşayan ve ulaşım sıkıntısı çeken kişiler için internetten büyü ve muska hizmeti veren hoca sayısı oldukça fazladır. Bu hocalar kendi uzmanlık alanlarına göre uygun muskalar hazırlayarak danışanlarına iletmektedir. İsviçre büyücü muskacı hocalar arasında en iyi hocalara ulaşmak isteyen kişiler internette yer alan medyum sitelerinden araştırma yapmaktadır.
 
İsviçre içerisinde yaşayan kişiler de bu büyücü hocalar ile yüz yüze iletişim kurarak sorunlarına anlatmaktadır. Bu sorunlara en uygun çözümü bulan hocalar kişiye özel muskalar hazırlayarak bu muskaları danışanlarına vermektedir. Danışanların muskayı iyi bir şekilde koruması ile büyü etkisi sürekli olarak devam etmektedir.
 
Muska Yazdırmak Zararlı mıdır?
 
Muska yazdırmak isteyen danışanların akıllarına takılan sorulardan biri muska yazdırma işleminin zararlı olup olmadığıdır. Muska yazdırmanın kişilere herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Fakat kişi başka bir kişinin zarar görmesini isteyecek şekilde muska yazdırdığı takdirde bu kişi büyünün etkisine girebilir. Muska yazımı iyi niyeti ve kötü niyetli olabilir. Bu nedenle muskanın zararı da niyete göre değişmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*