İsveç Medyum

İsveç, Türkiye’den hem  turistik amaçla, hem yerleşik amaçla gidilen, yemyeşil bir ülkedir. Doğal ortamı sayesinde diğer İskandinav ülkeleri gibi İsveç’te de ruhani enerjiler oldukça yüksektir. Bu sebeple İsveç medyum bakımından oldukça kalabalıktır. Peki gidilecek İsveç medyum hizmeti hangisidir?

Medyumluk Hakkında Bilgiler

Medyumluk, başka bir boyut ile iletişim kurabilmektir. Evrenin güçlerine doğru şekilde yapılacak müdahaleler ile insan hayatının kaliteli hale gelmesine katkısı olur.
Medyum kelimesi, İngilizce kökenli bir kelimedir. Medium, yani orta kelimesinden türemiştir. Bunun sebebi ise medyumların iki boyut arasında köprü kurabilen şahıslar olmasıdır. Medyumlar evrenin güçlerini bu boyuta çağırarak size yardımcı olur.

İsveç’te Hizmet Sunan Medyumlar

İsveç ziyaretiniz sırasında bir medyumdan destek almak istiyorsanız, yazının bu bölümünü okumaya devam edin. Çünkü İsveç’te bulunan en iyi medyumlar kimlerdir sorusunun yanıtını almak üzeresiniz.
İsveç’te her ülkede hizmet veren Medyum Haluk Hoca, Medyum Ramazan Hoca ve benzeri isimlerden yardım alabilirsiniz. Bunun yanında da İsveç’te yaşayan bazı medyumlar da mevcuttur, ancak bunlara ulaşmak yoğunlukları sebebiyle oldukça zordur. Ulaşmak zor olsa da ulaşılabildiğinde güvenilebilecek bazı isimler C. Salih Hoca ve Medyum Serkis olarak bilinmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*