İstanbulun En İyi Medyumu

Farklı iller içerisinde tecrübeli medyumlar bulunmaktadır. Uzmanlık alanlarına göre kategorilere ayrılan bu medyumlar için danışanlara hizmet verme durumu pek çok yerden sağlanmaktadır. İstanbulun en iyi medyumu olarak bilinen kişiler internet ortamında bulunan medyumluk siteleri içerisinde Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Bu durum pek çok kişinin bu iyi ve tecrübeli medyumlardan yararlanmasını sağlamaktadır.

Aynı zamanda bu tecrübeli medyumlardan yardım almak isteyen kişiler özel kliniklere ya da büyü işlemlerine bakılan merkezlere giderek İstanbul’un en iyi medyumu ile buluşma fırsatı bulmaktadır. Bu buluşma sonucunda kişi ile medyum yüz yüze görüşme sağlayarak sorun hakkında detaylı inceleme gerçekleştirmektedir. Bu inceleme ile birlikte büyünün nasıl şekilde yapılacağına karar verilir.

İstanbul İçerisinde Büyü Yaptırma

İstanbul ilinde yaşayan kişiler bu ilde büyü yaptırmak için en tecrübeli ve bilgili medyumları araştırmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda İstanbul içerisinde büyü yaptırmak için özel merkezlere giden kişiler büyü işlemlerini kolaylıkla yaptırmaktadır. İstanbul dışında yaşayan ve burada yaşayan en iyi medyumlara büyü yaptırmak isteyen kişiler ise internet ortamından yararlanmaktadır.

2 yorum

 1. Bedenimde Ağırlığım Çok Yüksek Var.Hormon Rahatsızlığım Var.
  Bir gün Bir Yerim Ağrıyor, Bir gün Bir Yerim Ağrıyor.Sebepsiz Yere Unutkanlıklarım Oluyor.

  Halsizlik, Durgunluk Sebeplerim Var.

  Psikiyatri Bir Hastasıyım.Depresyon Teşhisi Konulmuş Bir Hastayım.

  Yaklaşık 12-13 Senedir Psikiyatri’ye Gidiyorum. İyi’ye Giden Hiçbir şey Olmadı.

  Sebepsiz Yere Çok Hızlı Şekilde Öfkelenme Var.

  Hiçbir şey’den Mutlu Olamıyorum. Yaşamayı Pek Sevmiyorum. İntihara Çok Kalkıştım.

  Hatta Tanrı’ya Da Bazen Sinirleniyorum. Keşke Canımı Alsa da Bunları Yaşamasam Diyorum.

  Ezan Sesi İyi Gelmiyor. Dinlemek İstemiyorum. Dinlemek İstemediğimde Müzik Açıyorum.

  Geçen Hafta Ful Namazımı Kılıyordum. Ama Yine Boşladım Kılamıyorum.

  Gusülsüz Dolanıyorum. Guslüm Olunca Sebepsiz Yere Guslü Tekrar Bozuyorum.

  1 Kere Rüyamdan Uyanamadım. 3 Kere Uyandım Sandım.

  Hatta O Rüyanın Sonunda Karşıma 2 İnsan Çıktığını Gördüm Sonra Uyandım.

  Bir Kere’de Psikiyatri Hastanesinde Yatarken Uyur Uyanmaz O Halde Biran Cam’a Yansıyan 2 Metre Boyunca Siyah Giyinmiş Birini Gördüm.

  Akrabalarımla İyi Geçinemiyorum. Akraba Ziyaretlerine Hiç Gitmiyorum. Gittiğimde Hemen Sıkılıyorum. Kendimi Dışarı Atma İsteği Geliyor.

  Mesela Hata Yapıyorum Diyelim, Amcam Bana Kızıyor Doğru Olanı Söylüyor. Amcamın Bu Davranışı Bana Çok Ağır Ve Çok Sıkıyor Bunlar Beni Oradan Kaçasım Geliyor.Medyumbirine , Bir Hanım Vardı Uzaktan Bakım Yapmıştı. O Bakımda Gusülsüzdüm Bana Cinlerini Yolladı Duasını Okudu İçimde Biran Rahatlama Hissettim Ve O Rahatlamayla Gusül Alabildim. Sonra Gene Kulağıma Dualar Okudu Beni Kusturmaya Çalıştırdı Cinleri İle Ama Midem Bulandı Ama Kusamadım.

  İstanbul’da Dayımın Yanına Gitmiştim. O Beni Hacamat’ta Götürdü. Hacamat Yaptırırken Sağ Böbrek Tarafımda Çok Yüksek Ağrılar Olmuştu.
  Hatay İskenderun’da Yaşıyorum. Amcam’a Bağlı Yaşamaktayım. Amcam Pek Yanaşmayacağını Düşünüyorum. Ama Bu Sebeplerden Dolayı Bir Sıkıntım Var Mı Yok Mu Bakabilirseniz. Çok İyi Olacak. Gerçekten Çok Zor Durumdayım.

  • SEVGİLİ HAKAN KARDEŞİM ÖNCELİKLE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SENİN ZAMAN KAYBETMEDEN BENİMLE İLETİŞİM KURMAN GEREKİR BURADAN DETAYLI BİLGİ VEREMİYORUM AMA ARARSAN DURUMDAN KISA SÜREDE TAMAMEN KURTULURSUN SAYGILAR ŞÜKRAN HOCA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*