İstanbulda Muskacı Hocalar

Büyü yaptırmak ya da pek çok farklı konuda muska yazdırmak isteyen kişiler bu işlem için ünlü medyum ya da hocalara gitmektedir. İşinde uzman olan pek çok hoca muska yazma işinde kesin sonuç elde etmektedir. Danışanların isteklerine göre muska yazan hocalar bu işlemin uygulama adımlarını dikkatlice yerine getirmektedir. Muska yazarken doğru kağıt ve kalemin kullanılması da muskanın etkisini arttırmaktadır.
 
Muska yazdırmak isteyen kişiler, ayırma, aşık etme, kişiyi huzursuz etme, işinden ayırma ve aile için huzursuzluk konuları hakkında muska yazdırmaktadır. Muska yazma işlemi de bir çeşit ritüel olarak geçmektedir. Muskanın yanlış yazılmasını önlemek adına mutlaka güvenilir medyumlardan ya da hocalardan yardım istenmelidir. İstanbulda muskacı hocalar muskanın yanlış yazılmasını önleyecek ritüeller yapmaktadır.
 
Muska Yazdırma İşlemi
 
İstanbulda muskacı hocalar işinde başarılı kişilerden oluşarak danışanlara en iyi hizmeti vermek adına çalışmalar yürütmektedir. Muska yazdırma işlemi için gerekli olan bilgilerin alınması yeterli olacaktır. İşini bilen hocalar edindiği bu kısa bilgiler ile etkili bir muska yazma işlemi yaparak danışanlara u muskayı teslim etmektedir.

2 yorum

  1. Selamin Aleyküm hocam ben resul hocam daha önce bir hocaya muska yaptırdım etki göstermedi diye artık takmıyorum 2 haftadır başım sebesiz ağrıyo sağa sola sordum muskka yüzünden dediler ne yapmam lazım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*