İstanbul Büyücü Muskacı Hocalar

Günümüzde pek çok büyü ilminde kendini geliştiren kişi bulunmaktadır. Bu kişilerin bazıları dualardan yardım alırken bir kısmı tılsımlı sözlere başvurmaktadır. Medyumluk hizmeti veren kişilerin en çok tercih ettiği tılsımlı sözler, büyü çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. İstanbul büyücü muskacı hocalar muska yazma işlemlerinde dua ve tılsımlı sözleri karıştırarak muskayı yazmaktadır. Bu durum büyünün daha hızlı tutmasını sağlar.
 
İstanbul şehri içerisinde bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler özel merkezlere ya da internet ortamına başvurmaktadır. İnternette yer alan medyumluk siteleri içerisinde İstanbul şehrinde ikamet eden muskacı hocalar araştırılarak bu hocalara sorun anlatılmaktadır. Sorun karşısında hoca özel tılsımlı sözler ve dualar ile birlikte bir muska yazarak bu kişiye muskayı iletmektedir. Böylelikle kısa süre içerisinde muskanın işe yaradığı görülür.
 
Tılsımlı Sözlerin Büyüdeki Gücü
 
Pek çok büyü içerisinde kullanılan tılsımlı sözler, farklı gezegenlere ve varlıklara gönderilerek istenilen işin olması için enerji akımı sağlamaktadır. Bu enerji akımı kimi zaman büyü içerisinde kullanılan tılsımlı sözlerle, kimi zaman ise yazılan muskalarla kendini net bir şekilde göstermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*