Hollanda Medyumları

Birçok kişi ölen kişiyle iletişim kurduğunu bildirmesine rağmen, medyumlar bu deneyimleri düzenli, güvenilir ve talep üzerine yaşadıklarını bildiren ve sonuçta ortaya çıkan mesajları okuma adı verilen bir olay sırasında bakıcı adı verilen yaşayan insanlarla paylaşan kişilerdir. Bayanmedyum’da Hollanda medyum da bulabilirsiniz. Öte yandan medyumlar, insanlar, olaylar, yerler veya kendileri tarafından bilinmeyen zamanlar hakkında bilgi verir, ancak ölen hakkında bilgi vermez. Sıklıkla tüm medyumların psişik olduğu, ancak tüm medyumların medyum olmadığı söylenir.

Bilimin Açıklayamadığı yerde Medyumlar

Yetkin bilim adamları, verileri nereye götürürlerse götürsün takip ederler ve neyin mümkün olduğu veya dünyanın gerçekte nasıl çalıştığı hakkında temelsiz varsayımlarda bulunmazlar. Bu tür varsayımlara göre hareket etselerdi, yine de güneşin Dünya’nın etrafında döndüğünü düşünürdük. Evrendeki her fenomeni tam olarak anladığımızı varsaymak mantıksızdır. Bilimin açıklayamayacağı birçok fenomen var. Gerçek bilim, keşiflere yer bırakır.

Bayanmedyum’da kendinize en uygun medyumlar arasında Hollanda medyum seçeneğine de bakabilirsiniz. Burada birçok medyum hakkında bilgi edinebilirsiniz. Medyum ve medyumlar ile ilgili bili edindikten sonra ne öğrenmek istediğinize karar vermelisiniz. Her medyum tabii ki her şeyi bilemez. Bilim gibi medyumların da kendilerine göre dalları olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*