Hollanda Büyücü Muskacı Hocalar

Tüm dünyada yaygın bir şekilde bilinen ve uygulanan büyüler, kişilerin kendi uzmanlık alanlarına göre de değişiklik göstermektedir. Çoğu medyum ve büyücü kendi yaşadığı bölgede hizmet vermektedir. Fakat bazı medyum büyücüler farklı şehirlerde ya da ülkelerde yaşamalarına rağmen tüm dünyaya büyü uygulaması hizmetini sağlamaktadır. Özellikle Hollanda büyücü muskacı hocalar dünya genelinde tanınan ve tecrübeleri ile bilinen kişilerdir.
 
Yaptıkları pek çok büyülerde kendi imzası olan bu muskacı hocalar, yazdıkları muskaların kalıcı olması için özel kağıt ve kalemler kullanmaktadır. Muska yazılırken kullanılan kağıdın özel olması muskanın daha iyi sonuç vermesini sağlamaktadır. Bu nedenle Hollanda’da yaşayan büyücü muskacı hocalar bu duruma dikkate ederek danışanlarına en iyi hizmeti vermek için çalışma göstermektedir.
 
Uzaktan Büyü Yaptırma İşlemleri
 
Uzaktan büyü yaptırma işlemleri için medyum ve büyücünün tecrübeli olması gerekmektedir. Tecrübeli medyumların uzaktan yaptıkları büyü işlemleri kısa sürede kendini belli etmektedir. Yapılan büyüler genellikle yakılan mumun dumanıyla ya da su ile karşı tarafa iletilmektedir. Pek çok medyum ve büyücü hoca uzaktan büyü işlemi yaparken resim de kullanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*