Herkes Tarafından Yapılışı Araştırılan Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Herkesin merak ettiği bu büyüyü yapabilmek için  bir adet taze salatalık olması gerekmektedir. Büyük bir sır olarak saklanan ve birkaç bilgin haricinde kimsenin bilmediği bu bilgi tamamen Kudema olarak adlandırılan ve zamanın kadim büyücüsü olan kişinin yazdığı büyü kitabından elde edilmiştir.

Büyü için gerekli olan bir adet salatalık bulunduktan sonra sessiz olan bir yer seçilmelidir. Sessiz olan bu yerde gerekli tılsımlı cümleler tekrar edilmelidir.

Aşık Etme Büyüsünde Kullanılan Tılsımlı Kelimeler

Bu büyünün sahibi tabi ki de sensin büyük hüddam, senin hükmünde kabul görülmüşse herkeste görülmüştür, sen dünyada var olan en kudretli görevlisin, muradım için ve dileğim için en kuvvetli büyünün tamamlanmasını sağlayıp, saadetlerin ve güzelliklerin kapısını açarken beni bahtiyar yap, yapmış olduğum büyü amaçlarım doğrultusunda gerçek olsun.

Ey hüddamların hüddamı kudret ve gücün ile en yetkin olan deli gibi aşık etme büyüsü senindir, bundan böyle senin hükmün tamamlayacaktır.

Sessiz bir yerde sağ elinde salatalık tutup istediğiniz kişinin görselini aklınıza getirir ve bu tılsımlı cümleleri söylersiniz dileğiniz gerçekleşmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*