Hemen Tutan Büyüler

Büyü yaptıran kişiler büyünün hızlı bir şekilde tesir etmesini istemektedir. Bu büyünün tesiri ise büyüyü yapan kişilerin uzmanlığına bağlıdır. İşinde tecrübeli olan medyumlar hemen tutan büyüleri de yapabilme gücüne sahiptir. Hemen tutan büyüler arasında ayırma büyüsü ve aşk büyüleri yer almaktadır. Hemen tutan aşk büyüleri özellikle platonik aşk yaşayan kişiler üzerinde oldukça etkilidir. Platonik aşk yaşayan kişiler bir an önce karşıdaki kişinin kendisine ilgi duymasını istemektedir.
 
Bu nedenle yapılan büyülerde büyünün hızlı tutmasını sağlayan tılsımlı sözler eklenmektedir. Tılsımlı sözlerin kişi üzerindeki etkisi büyük olduğundan yapılan büyülerde de bu hız görülmektedir. Büyünün hemen tutması için gerekli olan bir diğer malzeme ise büyü yapılacak olan kişinin resmidir. Resmin üzerine yapılan büyüler kişiye oldukça hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.
 
Hemen Tutan Ayırma Büyüleri
 
Hemen tutan ayırma büyülerinden biri ayırma büyüsüdür. Mum ile yapılan ayırma büyüleri kişi üzerinde hemen etki eden büyülerden biridir. Mumun sona ermesi ile birlikte büyü de karşı tarafa iletilmiş olur. İki kişinin bir an önce ayrılmasını isteyen kişiler bu büyüyü kullanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*