Gercek Medyum

Psişik alanlarda yardım almak için çoğu zaman medyumlara başvurulmaktadır. Bu alanda bir çok medyum bulmak mümkündür. Fakat medyumların hepsi gerçek anlamda medyum değildir. Bu kişilere yaptırılacak işlemler sonuç vermeyebilir. Yapılan işlem zaman kaybı olmaktan öteye gidemez.

Medyum Kimdir?

Yapılacak büyü tılsımı hangi alanda olursa olsun gercek medyum tarafından uygulanmadığı sürece etki etmez yada geçicidir. Fayda görülmesi mümkün olmaz. İşlem amacına ulaşamadan büyünün etkisi geçer. Bazen de hiç etki etmez. Kişinin gerçek manada medyum olabilmesi için bazı özellikler taşıması gerekir.

Psişik yönden kuvvetli olan, ruhani varlıklarla iletişime geçebilen kişiler gercek medyum sayılmaktadır. Yapılan tılsımlar havas ilmi kullanılarak yapılmalıdır. Gerektiğinde iletişime geçilen manevi varlıklar devreye sokulabilmelidir. Bir büyü ancak bu şekilde etkili ve ömürlüktür. Aşk, bağlama, kısmet açma, geri getirme gibi hangi büyü yaptırılırsa mutlaka bu kişilere ulaşılarak yapılmalıdır.

Ulaşılması güç olsa da biraz araştırma yaparak ilime vakıf,, kuvvetli medyumlarla iletişime geçilebilmektedir. Güçlü ve etkili büyüler ancak bu kişiler tarafından uygulanabilmektedir. Tılsımdan fayda görmek istiyorsanız uzmanlaşmış, psişik güçleri olan medyumlarla çalışmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*