Fransa’da Büyü Yaptıranlar

Uzunca tanımı ile medyum, dünyadaki bedenini terk etmiş ruhlarla irtibat kurarak onlardan aldıkları etkileri çeşitli belirtiler halinde Dünya’ya yansıtan; ruhsal bakımdan hassas kimselere veya herhangi bir ruhsal irtibat söz konusu olmaksızın normal dışı olaylar ortaya koyabilen özel yeteneklere sahip kimselere verilen addır. 

Kısaca ise, ruh ötesi deneylerinde, ruhlar ile insanlar arasında aracılık ettiğini öne süren kişidir. 
Spritüalist anlayışa göre, kişinin ruhsal yeteneklerini asla kendi çıkarları için ve birde kötüye kullanmaması gerekir. Spritüalist etik de bunu söyler. Zaten medyumlar aksi davranış gösterirlerse eğer seanstaki diğer kişilerle beraber ruhlar tarafından başlarına neler geleceğini bilirler.

Aksi davranışı sergilemiş olan medyumlar genelde obsesyon hastalığına yakalanmakta ve akıl hastanesinde tedavi altına alınmaktalardır. Medyumluk mesleğinde medyumun yeterli bilgi, görgü ve deneyime sahip olması bu yüzden önemlidir. 

Fransa’da Medyumluk

Fransa dil, kültür ve medeniyet bakımından zengin bir toplumdur. Aşk ile özellikle ün yapmış olan kenti Paris dillere dolanmış Aşk kentidir, Aşk Paris’te yaşanır sözüyle ününe ün katmıştır. Bu sebepledir ki Fransa farklı bir büyüye sahiptir.

Aşıklarıyla ünlü olan bu kent haliyle aşkına karşılık bulamayanları da bünyesinde barındırır. Haliyle Fransa’da bu alanda parapsikoloji ve medyumluk alanında ün yapmış kişilerin bol olduğunu tahmin etmek zor olmayacaktır. Fransada büyü yaptıranların büyük çoğunluğunu bu tip kişiler oluşturmaktadır.
Hem Türklerin hem de Fransızların da faydalanabileceği bu medyumlar birçok kişinin sorunları ile ilgilenmiş ve şifalı tavsiyeleri ile insanların yaşamlarına katkıda bulunmuşlardır.

Farklı büyü çeşitleri  olmakla beraber Fransada büyü yaptıranların tercihlerinden bazıları şöyledir: Ain medyumlar, Aisne medyumlar, Allier medyumlar gibi. Fransa medyumları ile sizlerde iletişime geçerek deneyimlerinizi paylaşabilir ve şifalı tedavilerinden faydalanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*