Fransa Medyum

Medyumluk, öteki boyut ile iletişim kurabilme yetisine sahip özel kişilerin içerisinde bulunduğu bir meslek alanıdır. Ölmüş yakınları olanlar, geleceğini merak edenler, ilişkisinin ne yöne gittiğini öğrenmek isteyenler çoğunlukla medyumlara başvurur. Medyumluk mesleği sayesinde, bu boyutta olan şeylerin gidişatı hakkında bilgi alabilir, boyut dışındaki varlıklar ile aranızda bağlantı kurmada yardım alabilirsiniz.

Medyum kelimesi, İngilizce dilinde orta anlamına gelmekte ola medium kelimesinin bir nevi türevi eş anlamlısıdır. Çünkü medyumlar, bu boyut ve diğer boyutlar arasında bir anlamda köprü kurarak iletişimi sağlayan kişilerdir. Yani medyumlar bu skalada tam ortada kalmaktadırlar. Bazı medyumlar spesifik bir alanda çalışırken bazıları her tür konuda size yardımcı olabilmektedir.

Yurt Dışında Medyum Bulmak

Yurt dışına çıkınca güvenilir bir medyum bulmak bir hayli zor olabilir. Özellikle Fransa medyum dolu olan ülkelerden biridir. Ancak her medyuma güven olmaz, bu yüzden güvenilir, ruhsatlı medyumlarla çalışmanız her zaman daha doğrudur. Bu noktada ilk yapmanız gereken şey ise bir  Fransa medyum hizmeti bulmaktansa, Türkiye’de gittiğiniz, ruhsatlı ve güvenilir bir medyumla telefon görüşmesi sağlamak olacaktır. Böylece ülke dışında, medyum olduğunu söyleyerek sizi dolandırmaya kalkışanlara maruz kalmazsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*