evliliği kurtarmak için yapılan büyüler

Evliliği kurtarmak için yapılan büyüler bence bunun yapılması herkesin hakkıdır.Kişiler şeytana uymuları sonunda mutlaka bazen o duruma geliyolarki,eşiyle aynı evde iki yabancı gibi davranıp araya giren soğukluğu sırf çocuklar için katlandıkları söylemektedir.Ama bildikleri çocuklar büyüyo hayatlar bir hiç uğruna tükeniyor hiçten maksatımız aile içi maddi durum değil manevi durumlar kaybolup gidiyor.Kocası başka biri dost hayatı yaşayıp onun evine ocağına yuvasına dönmesi için mutlaka evliliği kurtarmak için bize haklı olarak başvurmaları gerçekten mükemmel elit bir davranıştır.
Aile bireyleri arasındaki soğuklukluklara,kırgınlıklara artık bizce son demenin vakti geldi koca veya bayan ikinizden birisi ilk tanıştığınız gündeki heyacana ilk aşkınızı tekrar bulmak istiyorsanız ve yuva aile kavramı sizin için çok önemli bir kavramsa evliliği kurtarmak için yapılan büyüler adı altında bizimle gerek mail gerek telefon herhangi bir iletişim aracılığı ile ulaşırsanız ömrünüzün kalan demlerini mutlu huzurlu ferah olarak yaşıyabilirsiniz.

2 yorum

  1. Hocam,56 yaşında evli ve 3 çocuklu bir babayım. Hatırlarsınız belki Artvin’den H.F olmayacak bir hata yapıp gönlümü benden 20 yaş küçük bir bayana kaptırmıştım. Sizi aradığımda yasak aşkıyla ailesi arasında ne yapacağını bilmez bir durumdaydım. Tavsiyeniz bu aşkı unut oldu ve bana ayırma soğutma büyüsü yapıp benim aileme dönüşümü sağladınız. 8 ay boyunca bana destek oldunuz o dönem ve şu an aradan 12 ay geçti. Çok şükür eşim ve çocuklarımın yanında huzurluyum. Bunu da sizin sayenizde oldu. Allah ne muradınız varsa versin hocam. Saygılar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*