Evde Yapılan Kolay Büyüler

Büyü ya da diğer adıyla sihir bir bilimdir. Bu bilimi genelde usta medyum ve hocaların yapması gerekmektedir. Yapılan büyü teknikleri yapılacak olan hizmete göre adlandırılmaktadır. Evde yapılan kolay büyüler işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Büyü yaparken öncelikle bu bilimin gerçekliğini kabul etmek ve ona göre başlamak gerekmektedir. Evde yapılan en kolay büyülerden bir tanesi de kaşık büyüsüdür. Bunun için sizlere gerekli olan şeyler iki tane tahta kaşık, keçeli bir kalem ve ip.

Kaşık büyüsü evde yapılan büyülerin en kolayı olmakla beraber niyetinizin hemen gerçekleşmesi için inanarak yapılması gerekmektedir. Nasıl yapıldığına gelince, tahta kaşıkların birbirine sıkıca bağlanması ile gerçekleşmektedir. Bunun için kaşıkların iç taraftaki yerlerine gelecek şekilde birine sizin isminizi ve diğerine de niyet ettiğiniz şeyi yazmanız gerekmektedir.

İsim ve niyet birbirine bakacak şekilde sıkıca kaşıklar bağlanmalıdır. Bağlanan kaşıklar bu şekilde hiç bir şey yapılmadan ve bozulmadan temiz bir yerde, ayak basılmayan bir toprağa gömülerek niyet yeniden içinden geçirilmelidir. Evde yapılacak olan bu kolay büyü sayesinde niyetiniz gerçekleşmiş olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*