Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Ayrılmış olan eski sevgiliyi kendine geri döndürmek isteyen bir kişi büyülerden yardım alabilir. Geri döndürme büyüleri, büyü çeşitleri arasında en çok yapılan büyülerden biridir. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü için kullanılan malzemelerden en az biri eski sevgiliye ait olması gerekmektedir. Eski sevgiliye ait olan bu eşya büyünün o kişiye daha hızlı ulaşmasını sağlayacaktır.
 
Yapılan bu büyüde kullanılan eşya üzerine tılsımlı sözler söylenmektedir. Özellikle gün doğumu ve gün batımında tekrarlanan bu sözler eşya üzerine üflenir. Ardından eşya gün doğumu ile birlikte toprağa gömülür. Ertesi gün çıkartılarak tekrar aynı ritüel devam ettirilir. Büyünün karşı tarafa ulaşma süresi yaklaşık 10 ila 15 gündür. Bu süre boyunca büyü devam ettirilmelidir.

2 yorum

  1. Merhaba hocam ben Emel 32 yaşındayım ve sayfanızda yorum yapmak istedim sizleri ne kadar anlatsam da bana yaptıklarınız yanın da küçük kalır.Arkadaşlar Medyum şükran Hocamı İnternet de gezerken aydın medyum diye aradım ve görmüştüm sayfasını uzun bir süre inceledikten sonra arama isteği doğdu içimde çok iddialı sözleri vardı.Ama şunu söylemeliyim ki aydın medyumları arasında tanınmış bir medyum olması bana güven verdi çünkü gidip gerçekten görüp tanışma fırsatı buldum. Aydın da çok medyum ile görüştüm kimse derdime derman olamadı taki şükran hocamızı tanıyana kadar gerçekten söylendiği gibi hocamız tanınan ünlü medyum hocalar arasında yer almaktadır ve yaptığı işlemler çok etkilidir.Eşim 2 sene evden uzak başkalarıyla yaşıyordu evdeki çocuklarını beni sanki unutmuş başka biri olmuştu.Bir çok işlem yaptırdım.
    Türkiye nin bir çok yerinden medyumlarla görüştüm ama kimseler Aydında medyum olarak tanıdığım bu Şükran hocanın eline su dökemez derdime çare bulamadı diğer hocalar .Aydında da olduğunu öğrenince Sükran hocamın son bir çare olarak hocamıza da danışma gereği buldum.Belkide bu söylediklerime inanamayacaksınız ama dediğim gibi 2 sene boyunca evine çocuklarına dönmeyen eşimi ilk görüşmede söylediği gibi 2 ay içinde eve getirdi ve eskisinden farklı bir sevgisi olarak artık çocuklarımda bende çok mutluyum ve bu mutluluğu Aydın medyum şükran Hocama borçluyum.Bana verdiği bu mutluluğu anlatamam ama hocamın ismini yeni doğacak olan çocuğuma koyarak en azından ismini yaşatarak ödemeye çalışıcam.Sükran hocamı ne kadar anlatsam yetmez sıkıntısı olan arkadaşların benim gibi tereddüt etmeden arayacakları bir medyum dur. medyumlar arasında en iyi medyum ben kendisini tanımaktan mutluluk duydum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*