Eşime Soğutma Büyüsü

Büyü yapanlar genelde büyü yapanlardan sevgililerinin veya eşlerinin kendileri ile daha fazla ilgilenmesini ve kendilerini sevmesini sağlayacak büyüler yapmalarını isterler. Ayrılan ve terk eden eşlerin döndürülmesi ve ailenin kurtarılması için isteyen kişilerin aksine bu durumun tam tersini oluşturmak isteyen bazı kişiler de yok değil. 

Bir insan görüştüğü veya daha önce flört ettiği kişiden ayrılmak istiyor olabilir. Eğer evli ise ve eşini sevmiyorsa eşinden ayrılmak istiyor olabilir. Ancak bu kişilerin ne yaparsa yapsın karşısındaki insanın sevgisini bitiremiyor ve bu nedenle arzu ettiği ayrılığı elde edemiyor olabilir. 

Platonik Aşkınız Evli mi?

Bazen de sevilen ve aşık olunan kişilerin evli olması veya başka biriyle görüşüyor olması ya da sevgili olması üçüncü bir platonik aşık için sorun oluşturuyor olabilir. Böyle durumları yaşayan kişilerin yardımına koşacak pek kimse bulunmaz. Kimse eşlerin arasına girmek istemez. Bu nedenle evli kişileri sevenler, şanslarını büyüde aramak zorunda kalırlar. 

Eşime soğutma büyüsü, evli çiftler veya sevgili kişiler için yapılan bir büyü türüdür. İnsanları birbirinden ayırmak için bugüne kadar birçok kişi tarafından yapıldığı bilinmektedir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*