Büyüsü Tutan Hocalar

İnsanlar öncelikli olarak aşk ve para gibi istekler için iyi büyüler yaptırmak isteyebilir. Bunun için tabi ki ilk önce saf bir kalbe, daha sonra ise iyi ve işini bilen bir hocaya ihtiyacı vardır. Hiç kimse inanmadığı ya da güvenmediği bir kişiye para ödeyip büyünün tutmasını bekleyemez.

Medyum ve hoca bilindiği gibi farklı çalışma şekli ile birbirinden ayrılır. Büyüsü tutan hocalar büyü işlemlerini dualar eşliğinde yaparken, medyumlar çoğunlukla tılsım eşliğinde gerçekleştirir. Önemli olan güvenilir ve işlemlerinde başarılı olmaları gerektiğidir.

İşinin Ehli Hocalar

Büyü bozdukları gibi büyü yapan hocalar ve medyumlar da bulunur. Hocalar aynı zamanda koruyucu dualar eşliğinde büyü de yaparlar. Böylece büyü yaptırana veya yapana herhangi bir zarar gelmez ve büyü yaptıran kişi rahatlığa ve ferahlığa bürünür. Aynı zamanda kendisini olumsuz yönde büyü etkisinden de korumaya almış olur.

Büyüsü tutan hocalar, büyüyü başarılı bir şekilde yaptığı gibi, büyü yaptıran kişiyi de olumsuz etkilerden arındırır ve korur. Bu yüzden işinde ehil olan hocalar oldukça değerli ve güvenilirdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*