Büyüler

Büyü yaptırmak ya da yapılmış bir büyüyü bozdurmak isteyen onlarca insan bulunmaktadır. Büyülerin etkili olabilmesi için gerçek bir medyum veya işin uzmanı olan bir hoca bulunması en önemli noktadır. Iyi bir medyum yapılması gereken büyüyü doğru belirlemektedir.

Büyü Çeşitleri 

Büyüler 2 ana başlıkta toplanmaktadır. Beyaz ve kara büyü başlıkları altında birçok çeşit bulunmaktadır.  

Beyaz büyüler, içerisinde daha çok iyi dilek bulunduran büyülerdir. Aşık etme, kısmet açma,  kötülüklerden korunma, bereketi arttırma bu büyüler arasında yer almaktadır. 

Kara büyüler  ise daha çok bir kişiye zarar vermek için yapılmaktadır. İki kişiyi ayırmak, aile içine huzursuzluk vermek, fiziksel olarak birine zarar vermek bu büyüler ile yapılacak aktivitelerdir. Cinlerin kötü güçlerinden faydalanılır ve sonuçları beklenenden çok daha kötü olabilir. Sabun büyüsü, domuz yağı büyüsü, papaz büyüsü, kan büyüsü, yumurta büyüsü olarak sıralanmaktadır. 

Kara ve Ak Büyülere Dahil Olan Büyüler 

Papaz büyüsü hem birine zarar vermek için yaptırılabilir hemde iki kişiyi birleştirmek için yaptırılabilir. Saç büyüleri de ayni şekilde aşık etmede ya da birine ölümcül zarar vermede kullanılmaktadır. Tahta kaşık büyüsü arzuya göre iki kişiyi ayırmak için veya iki kişiyi birleştirme amacıyla yapılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*