Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız

Kişiler normal hayatta kendisini sevmeyen elbette tanıdıkları olur. Bu durumda kişiler bunlarla görüşmeyerek arasına mesafe koyar. Bundan dolayı kişiler karşı tarafın kendisine yapılan büyüden ya da kötülükten haberi olmaz. Böylece kişilerin hayatları eskisi kadar güzel olmayarak sürekli olarak hayatında sıkıntılar ve stresler yaşar. Bu durumda kişinin çevresi bu durumu fark ettiği zaman üzerindeki büyünün bozulması için hocalara başvurur. 

Kişiler hocalara giderek büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız diye soru sorduklarında hocanın ilmi kuvvetli ise size doğru bir bilgi verir. Fakat hocanın durumu ilmi kuvvetli değilse o kişinin olduğu düşünülmez. Bundan sonra kişiler bu durumu merak ederek sürekli olarak bu kişiyi öğrenmeye çalışır.

Büyü Yapan Kişi

İnsanlar tanıdıklarına büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız sorularını merak eder. Bu durumda bu büyü bozan kişilere giderek ilmi kuvvetli olan hocalar tarafından büyü yapan anlaşılır. Bundan sonra kişiler arasında husumet olabilir. Bu durumdan dolayı en güçlü olan hocalar çok nadir isim söyler. Diğer hocalar ise isim söylediklerinde doğru olup olmadığı muammadır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*