Büyü Yapan Hocalar

Büyü yaptırmak isteyen bazı kişiler bu büyü hizmetini medyumlardan değil ilim sahibi hocalardan almak istemektedir. İlim sahibi olan hocalar büyü yaparken dua etmektedir. Bu dualar her iki tarafında koruma altına alınmasını sağlamaktadır. Büyü yapan hocalar bu büyü işlemlerinde genellikle para kazanma amacı bulundurmamaktadır. Para almadan ücretsiz bir şekilde büyü yapan hocaların günümüzde güvenilirliği daha fazladır.
 
Büyü yapan hocalar bu büyü hizmetini farklı yollarla gerçekleştirmektedir. Ortam farklılığı ve kullanılan dualar büyüyü yaparken oldukça önemlidir. Büyü yaparken en önemli nokta duaların doğru kişiye edilmesidir. Dua ederken kişi isminin sıkça geçmesi büyünün en kısa sürede karşı tarafa iletilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda kişiyi koruma altına alan bu büyülerin içerisinde de oldukça fazla dua bulunmaktadır.
 
Büyü Etkisi Ne Kadar Sürer?
 
İlim sahibi hocalar tarafından yapılan büyülerin etkisi oldukça fazladır. Kalıcılığı yüksek olan bu büyülerin herhangi bir bitme süresi de bulunmamaktadır. Yalnız işinde yeni olan ya da çok fazla başarı göstermemiş kişiler tarafından yapılan büyülerin kalıcılığı olmamakla beraber kişi üzerinde bir etkisi de yoktur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*