Büyü Nasıl Bozulur?

Bilindiği üzere günümüzde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de medyumluk. Öncelikle bu konuda çok fazla karışıklığın ve safsata bilginin mevcut olduğunu hatırlatmak gerek. Nitekim doğru ve işlevsel olan her türlü bilgi, medyumluk kapsamında da var. İşte, bu başlık altında en çok tekrarlanan sorulardan bir tanesi de büyü nasıl bozulur konusu. Burada bilinmesi gereken elzem konu; bozulacak olan büyünün nasıl bir büyü olduğudur. Çünkü her büyünün yapımı ayrı olduğu gibi, çözümü ve bozulması da ayrıdır.

Yapılan Bir Büyü Nasıl Bozulur?

Üst metinde de belirtildiği gibi, yapılan bir büyünün çözümüne birkaç aşamada ulaşılır. Bu aşamalardan ilki hangi büyüden şüpheleniliyorsa, onu aramaktır. Ardından, emin olunduysa şayet, müracaat edilebilecek en yakın yere gidilmesi gerek. Elbette burada birinci ve ikinci aşamanın yeri değişebilir. Yani öncelikli olarak medyuma gidip, onun da vasıtasıyla hangi büyünün yapıldığı anlaşılmaktadır.

Nitekim şu durumda dikkat edilmesi gereken husus; iyi bir medyum tercih edilmeli ve şikayet iyi anlatılmalı. Daha sonra, bazı gerekçeler ve emareler ile tespit yapılıp çözüm sunulacaktır. Lakin en iyi çözüm için, yine de büyü nasıl bozulur sorusunu bir bilenle konuşmak gerek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*