Büyü Bozan Hocalar

Büyünün geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır. Birçok sebeple insanlar büyü yapmaya yönelebilmektedir. Büyü karşımıza birçok şekilde çıkar. 

Hangi Büyüler Yapılabilir? 

Birçok şekilde yapan kişiye çıkar sağlayan büyü, çok farklı çeşitlerle yapılabilmektedir. Sıklıkla tercih edilen büyüleri sizler için derledik;

En çok tercih edilen büyülerden biri kısırlığa yönelik. Herhangi bir sebeple kadın veya erkeğin kısır kalmasına yardımcı olacak büyüler bulunmaktadır.

Çaresiz aşıkların da sıklıkla tercih ettiği yol büyüden geçmektedir. Bu doğrultuda bağlama büyüleri, aşık etme büyüleri gibi çeşitli büyülerden yardım alınır.

Aile içindeki huzursuzluğun giderilmesi için de büyü tercih edilebilir. Kadın ya da erkekler eşlerine bağlama büyüsü yaptırabilirler.

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Size büyü yapıldığının göstergesi olacak birçok faktör bulunmaktadır. Bunların başında yer alan ve en bariz olanı evinizde veya herhangi bir yerde muska bulmaktır. Çünkü büyüler genellikle muska yardımı ile yapılır.

Büyüyü engellemek için bulunan muskayı gömmek veya yakmak gibi birçok yöntem mevcuttur. Yine de tam anlamıyla büyüden korunmak için büyü bozan hocalar yardımcı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*