Bütün Medyumlar

Kendi işinde ve alanında ünlü medyumlar büyü konusunda danışanlarına özel hizmet vermektedir. Bu medyumlar büyü konusunda detaylı bilgilere sahip olan kişilerdir.

Bu da daha rahat büyü yapabilmelerini sağlamaktadır. Bütün medyumlar büyü yapma ve bozma konusunda bilgi sahibidir. Büyü yapan ve bozan medyumlar kendi alanlarına göre ayrılmaktadır. Özellikle bazı konularda daha yetenekli olan medyumlar yalnızca o konu için çalışmalar sergilemektedir.

Bütün medyumlar büyü işlemine başlamadan önce danışanlarını ve sorununu iyice dinlemektedir. Soruna yönelik büyü hazırlığının yapılması bütün medyumlar için geçerlidir. Bu durum büyü yapmayı kolaylaştırırken aynı zamanda büyü yaptıran kişinin de hızlı sonuç almasını sağlamaktadır.

Büyü Bozma İşlemleri

Büyü bozma işlemleri bütün medyumlar tarafından yapılmaktadır. Yapılan büyülerin kolay bir şekilde bozulması için gerekli olan malzemeler alınarak büyü bozma işlemi yapılmaktadır. Büyü bozacak olan medyumlar kendilerine özel bir ortam hazırlamaktadır.

Büyü bozma işlemi medyumdan medyuma değişiklik göstermektedir. Her medyumun kendine has bir büyü bozma ritüeli bulunmaktadır. Bu ritüeller sayesinde büyünün çözülüp, kişi üzerindeki bütün etkisi kalkması da sağlanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*