Bakım Yapan Hocalar

Çoğu kişi kendisinin üzerinde büyü var mı yok mu bu konularda merak hissi duymaktadır. Kendisinde büyü olduğuna inanan bazı kişiler medyumlara ya da hocalara giderek bu durumu netliğe kavuşturmaktadır. Bakım yapan hocalar kişiyi detaylı bir şekilde inceleyerek üzerinde büyünün olup olmadığını araştırmaktadır. Bu durum varsa büyünün bozulması için çeşitli ters büyülerin yapılmasına da olanak sağlamaktadır.
 
Bakım yapan hocalar kişinin ruh halini de inceleyerek sıkıntılarına çözüm bulmaktadır. Özellikle duygusal açıdan kendini iyi hissetmeyen kişiler hocalara giderek kendisine bakım yapılmasını istemektedir. Bakım yapan hocaların en iyi özelliklerinden biri ise danışanlarının sorununu her açıdan inceleyerek ona göre bir çözüm sunmalarıdır.  
 
Hocalara Bakım Yaptırmak Günah mıdır?
 
Kendisini iyi hissetmeyen ve bir süredir ruhsal olarak çökme yaşayan kişiler bazı hocalara giderek bakım yaptırmaktadır. Bakım yaptırmak isteyen kişilerin akıllarındaki sorulardan biri ise bu durumun günah olup olmayacağıdır. Alanında uzman olan hocalara bakım yaptırmak günah değildir. Tam tersine kendi üzerinde büyü olan kişilerin hocalardan yardım alması ve bu büyüyü bozdurması oldukça yararlıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*