Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüleri üç farklı çeşide sahiptir. Bunlar, dil bağlama, kısmet bağlama ve aşk bağlama büyüleridir. Dil bağlama büyüleri, bir kişinin bir konu üzerinde konuşmasını engellemek üzere yapılır. Göz bağlama büyüleri bir kişinin maddi gelirini ailesi üzerine kullanması için yapılır. Son olarak da aşk bağlam büyüleri, bir kişinin sizinle aynı duyguları paylaşmasına yönelik yaptırabileceğiniz büyülerdir.

Yapılan bağlama büyüsü etkileri ise, büyüyü yapan kişinin enerjisinin kuvvetine bağlıdır. Bununla birlikte, medyumun ya da hocanın yardım aldığı boyut dışı varlığın ne kadar güçlü olduğu da çok önemlidir. Çünkü bunların farklılık göstermesi, büyünün etkileri ve bu etkilerin görülme sürelerinde de farklılık yaratabilir. 

Bağlama büyüleri, sadece büyü ilminde usta kişiler tarafından yapılmalıdır, aksi taktirde beklediğiniz sonuçları almak zor olacaktır.

2 yorum

  1. Hocam Eşim Eskisi Gibi ilgilenmiyor cep telefonuna şifre koymuyan adam şifre koymuş telefonu çaldığında huzursuz oluyor.Her akşam düzenli saatte eve gelen adam gec geliyor hemen uyuyor eskiden gün içinde 5 kere arayan adam aramıyor günahınıda almak istemiyorum acaba birşeymi var ne yapmam gerek

    • bunun tek çaresi bakım yapmak acaba seni aldayıyormu bi derdimi var herşey ortaya çıkar sende dediğin gibi günahını almamış olursun bakalım bi tabiki bunun için ararsan çeşitli bilgiler isteyeceğim onları gonderirsen varsa birşey bakar çözüme gideriz saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*