Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Bağlama büyüsü en çok yardım talep edilen konular arasındadır. Bazıları iyi niyetli olsa da bir kısmı da kötü niyetle bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Kendini istemeyen eşini, sevgilisini seven bir erkeğe bağlama büyüsü yapılabilir.

Büyü Bozma

Büyüyü tersine çevirmek belli bir bilgi, tecrübe gerektirir. Gerçek anlamda medyum olmak, bazı manevi güçlerden yardım almak büyüyü tersine çevirirken gerekli olmaktadır. Bu nedenle her medyum bağlama büyüsü bozma işlemini yapamaz. Zor bir işlem olmakla birlikte, doğru yapılmadığı taktirde büyüyü bozmak yerine daha da güçlendirebilir. Kesinlikle uzman medyumlar tarafından bozma işlemi gerçekleşmelidir.

Büyü yapılan kişi bir anda birlikte olduğu insandan soğuyarak ve kendisinin aslında istemediği birine yönelir. Bu aslında bakıldığında kötü niyetle yapılmış bir bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü eşler arasında ve sevgililer arasında yapıldığında iyi niyetli görülür. Fakat başka birinin eşine yapılmamalıdır. Bozulması zor büyüler arasındadır. Ancak yapılan büyüyü deneyimli bir medyum bozabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*