Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Birbirlerini çok severek ve bir araya gelerek evlenen çiftlerin belli bir zaman sonra ne olduğunu anlayamadan ayrılığın eşiğine geldikleri veya sevdikleri tarafından terk edildikleri karşılaşılan durumlardandır.

Eski zamanlardan beri bugüne kadar gelmiş olan havas ilimleri, büyü konusunda kendilerini geliştiren ilim sahibi insanlar tarafından uygulanarak bugüne kadar gelmiştir. Böylelikle yapılan bu büyüler birçok insanı etkisi ve tesiri altına almıştır. Bazı ritüellerle gerçekleştirilen bu büyüler, sevenlerin kavuşması ve bir araya gelmesi içinde yapılmıştır. Bunların yanında genel olarak bu büyüler kötü amaçlı olarak kötü niyetli insanlar tarafından kullanılmıştır.

Ayırma Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Özellikle evlilikler için yapılan bu ayırma büyüsünde birçok evli çift boşanma aşamasına gelmiş ve nihayetinde de boşanmalar gerçekleşmiştir. Ayırma büyüsünün tespit edilmesi de oldukça zordur. Bu büyünün yapıldığının anlaşılabilmesi için duygu durumlarının ve davranışlarının bazı belirtileri olacaktır.

Örneğin, birbirlerini çok severek evlenen çiftlerin ani bir değişimle birbirlerine nefret duymaları, boşanmayı düşünmeleri ve hiçbir nedenin olmamasına rağmen büyük tartışmaların yaşanması ve ceviz kabuğunu doldurmayan şeylerin büyütülmesi gibi durumların ayırma büyüsü belirtileri olduğu anlaşılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*