Avusturalya Büyücü Muskacı Hocalar

Büyü bir doğaüstü güçtür. Çeşitli nesnelerin veya birçok insanın bu güçleri taşıdığına inanılır. Yakın tarihimizden uzak tarihimize baktığımızda büyü ile her dönemde karşılaşırız çünkü büyü neredeyse insanlık tarihinin başından bari aramızdadır.

Büyünün tam olarak nasıl ve neden ortaya çıktığına dair bir kanıt bulunmamaktadır. Babil İmparatorluğu döneminden bu yana varlığını devam ettirdiğine inanılır. 

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü varlığını birçok şekilde belli etmektedir. Size yapılan her büyü farklı şeylere sebep olacağından çeşitli belirtiler vardır. Örneğin bir aşk büyüsü tesiri altında olduğunuzu düşünürsek büyüyü yapan kişiye aniden çok fazla duygular hissetmeye başlarsınız. Hatta belki de daha önce varlığını bile fark etmediğiniz birine yoğun duygular besliyor olabilirsiniz. 

Öte yandan kötülüğünüzü isteyerek büyü de yapılmış olabilir. Bu büyüler ruh halinizde büyük değişikliklere sebep olur. Nefes darlığı çekme, uykunuzdan kötü rüyalar sebebiyle uyanma veya sürekli halsiz olma büyünün belirtileri olabilir.

Avusturalya Büyücü Muskacı Hocalar

Büyünün genellikle ülkemizde kullanıldığını düşünmek büyük bir yanılgıdır. Daha önce de söylediğimiz gibi büyü uzun zamandır varlığını sürdürmektedir. Bundan dolayı dünyanın birçok yerine yayılmıştır. Avusturalya da büyücülük ile uğraşılan ülkelerden biridir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*