Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşk büyüsünün yapıldığı kişideki değişiklikler, kişinin kendisi tarafından da kolayca farkedilebilir. Burada önemli olan husus, birçok farklı çeşidi bulunan aşk büyülerinden hangisinin yapılmış olmasıdır. Zira, her aşk büyüsü belirtilerle kendini göstermeyebilir.

Bazı aşk büyüleri, psikolojik rahatsızlıklarla eşdeğerdir. Bu nedenle kendisine aşk büyüsü yapıldığından şüphelenen ve aşk büyüsü belirtileri olduğunu düşünen birinin öncelikle psikiyatriste, ardından uzman bir medyuma gitmesinde yarar var. Aşk büyüsü yaptırılan kişi sürekli olarak büyü yapanı düşünür, rüyalarında görür ve etrafındakilere anlatır.

Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşk büyüsünün çok fazla belirtisi bulunuyor. Büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiye aşırı derece bağlanır ve hiç ayrılmak istemez. Ayrılırsa bile sürekli yanına gitmek ister. aşk büyüsü belirtileri olarak sayılabilecek en önemli özellik, çiftlerin ilişkilerinde çok az olumsuz durum yaşamalarıdır.

Böylesi durumda haklı da olsa özür dileyen taraf büyü yapılan kişi olur. Büyünün tesirinde olan kişi, sürekli sevdiğini arar ya da her zaman ona ulaşmaya çalışır. Bir başka belirtisi ise büyü yaptırılan kişinin bir an önce büyü yapan kişiyle evlenmek istemesidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*