Ankara Medyumları

Gelecekten haber veren, ruhlarla ve ruh ötesi ile konuştuğu iddaa edilen kişilerdir. Medyumlar altıncı hisleri ve üçüncü gözleri açık, sezgileri kuvvetli kimselerdir. 

Medyuma ne zaman ve nasıl gidilir, medyuma gitmek günah mıdır diye sorulacak sorarsanız yazımızı okumaya devam etmenizi öneririz.

Medyuma Gitmek Günah mı?

Herkesin bildiği gibi geleceği sadece Allah bilir. Kötü niyetlerle ve Allah’tan önce medyuma inanacak biriyseniz bu tabi ki günahtır. Ama iyi niyetli ve kendinizi daha iyi hissetmek için gitmek istiyorsanız günah olmayacaktır. Her şeyde olduğu gibi burada da niyet önemlidir. 

Sevgilim geri dönecek mi, işe girecek miyim gibi gelecekle ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için ankara medyum ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Kimi sezgileri güçlü medyumlar ve bazı hisleri kuvvetli olan ruh ötesi ile görüşebilen medyumlar sizlere yakın gelecek ile ilgili bilgiler verebilir.

Büyü Var Mı?

Büyü var mıdır yok mudur tartışmaları hala sürmektedir. Birçok kaynak olduğunu söylerken tersini iddaa eden kaynaklar da vardır. Ama büyü dinimizce günahtır, bu tartışılmaz. 

Geçmişi araştırdığımızda birçok büyü kitapları karşımıza çıkmaktadır ki, en eski ve en tehlikeli olduğu söylenen büyü kitabı Necronomicon’dur.

Medyum Ne Yapar?

Medyumlar size güçlü sezgileri ve açık enerjileri sayesinde geleceke ilgili bilgi verirler. Üzerinizde herhangi bir büyü varsa onu kaldırmanıza yardımcı olurlar. Cin musallat olması durumunda sizlere yardımcı olabilirler.

Lakin güvenilir medyum bulmak çok zor olabilir. Sizlere özellikle gelecekle ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için ankara medyumlarını önereceğim. Son derece güvenilir ve aşk, iş, kariyer, para ve gelecek ile ilgili tüm sorularınıza net yanıtlar alabileceğiniz medyumlardır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*