Amulet Müellimleri

Büyü konularında tecrübeli hocalar, danışanları hakkında gerekli bilgileri kendilerine sağlayarak özel büyü karışımları hazırlamaktadır. Bunlar arasında amulet müəllimləri büyü konusunda tecrübeli kişiler olarak yaygın şekilde bilinmektedir. Büyü yapma sırasında kullanılan objelerin üzerlerine okunan dua ve tılsımlı sözler, büyünün kalıcı olmasını ve hızlı etki göstermesini sağlamaktadır. Amulet müəllimləri büyü yaparken aynı zamanda loş ışıktan yararlanmaktadır.
 
Loş ışıkta ve mum ışında yapılan büyülerin etkisi daha kuvvetlidir. Böylelikle genelde ay ışında ve gün doğumu sırasında büyü uygulamaları yapılmaktadır. Pek çok büyü hakkında detaylı bilgiye sahip olan bu medyumlar, ilmi konularda da tecrübe göstermektedir. Özellikle spritüel konularda danışanlarına hizmet veren medyumlar her türlü büyüyü hızlı bir şekilde uygulamaya koymaktadır.
 
Farklı Büyü Çeşitleri
 
Kişilerin sorunlarına yönelik çeşitli büyü yöntemleri geliştirilmektedir. Kısmet açma, bağlama büyüsü, aşk ve evlilik hakkında büyüler için genellikle aşkı çağrıştıran obje ve ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan tüm ürünlerin üzerlerine aşk dualarını okuyan medyumlar, kişi üzerine direk olarak da işlem yapmaktadır. Özellikle birini başka birine aşık etmek isteyen medyumlar bu kişilerin eşyaları üzerine büyü yapmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*